Ace European Sigorta Kimlik Bilgisi Israrı!

Burcu Burcu5 yıl önce

Ace Sigorta tarafından 0212902 02 92 no'lu telefondan arandım. Kullanmakta olduğum cep telefon numarasından (adımı söyleyerek) arayıp, TC numaramın ilk ve son rakamlarını söyleyerek ısrarla kimlik bilgilerimi teyit etmek istediler. Kendileri ile hiçbir bağlantım bulunmamaktadır.

Kimlik bilgilerimi kendilerinde olduğundan şüphelenmekteyim (ses kayıtlarından da anlaşılacağı üzere). İsteğim dışında yapılmış ve yapılacak olan her türlü işlemi reddediyorum. Telefon numaramın ve bana ait bilgilerin derhal firma bilgi deposundan silinmesini istiyorum. Aksi takdirde Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım buradan ihtar olunur.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Burcu Melike Girgiç, Size özel hazırlanmış kampanyalarımız hakkında bilgi vermek amacıyla arandınız, talebiniz üzerine numaranız kampanya listelerimizden çıkarılmıştır. Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular