09 Ekim 2013
#2054752

Ace European Sigorta İzin Almadan Kesinti Yapıyor!

Ace European Sigorta ; sağlık sigortası adı altında arayıp insanları ikna edip hiç bilginiz olmadan sizden saçma eğitim ücreti gibi vs ücretler kesiyorlar. 3 aydır uğraşıyorum iptali için mail attım çalışmayan bir fax numarası veriyorlar. Bilinçli sürekli karşınıza farklı kişiler çıkıyor ve sürekli derdinizi anlatmaya çalışıyorsunuz.


Muhatap bulamıyorum, sürekli oyalıyorlar arayacağız diye. İptal ettiklerini söylüyorlar ekstrem geldiğinde yine para kesildiği görüyorum . Arıyorum arayacağız diyerek başlarından atıyorlar . Bıktım ne kötü bir firma . Ben bu sigorta firmasından nasıl kurtulabilirim sonsuza kadar?

Tc Tc 149 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tc10 Ekim 2013

    tşk ederim müge hanım ilginizden dolayı problemlerin çözümlendigine inanmak istiyorum umarım bir daha her seferinde iptal edildi denilip başka bir policeyle karşımıza çıkmazsınız bundan sonraki yaşamımızda özellikle sizin firmanızla çalışmakmı töğbeler töğbesi iyi çalışmalar sizlere bir ömür boyu karşılaşmamak dilegiyle....

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi10 Ekim 2013

    Sigortalı ile görüşme sağlanmış ve poliçeleri iptal edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları