16 Kasım 2013
#2118621

Ace European Sigorta İptal İsteğime Rağmen Çekim Yaptı!

Yaklaşık 3 hafta önce Ace European Sigorta'dan beni arayıp sigorta hakkında bilgi verilmişti. Bende boş bulunup kredi kartı bilgilerimi vermiş bulundum. Daha sonra vazgeçtim zaten kredi limitim olmadığından çekim yapılamamıştı. Geçen gün çekim yapılmış ki bana fiyat konusunda tam bir bilgi de verilmemişti.


O gün çekim yapılamamış olması ve firmaya olan güvenimle daha sonradan bu işlemi yapacaklarını düşünmemiştim. 06,11,2013 tarihinde sigorta işlemlerini gerçekleştirmişler ve kredi kartımdan aylık 34 tl, toplam 408 tl çekim yapılmış. Bende bunun üzerine firmayı arayıp işlem iptali talebinde bulundum . 5 gün içerisinde ilgili birimden geri dönüş yapılacağını söylediler, ancak hala bir gelişme olmadı.

Dicle Dicle 319 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sigortalının iade süreci devam etmektedir. Bankadan iade işleminin gerçekleştiğine dair bilgi geldiğinde kendisi ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları