22 Ocak 2014 #2250903

Ace European Sigorta İptal İstediğim Halde Tahsilatı Yaptı

Ben öğrenciyim final haftamın olduğu Ace European Sigorta tarafından K.E. tarafından arandım. Ücretin taksit şeklinde alınacağını söyledi ve ilk başta bir şekilde sınavlar sebebiyle dalgın olduğum için ikna etti. Kredi kartı bilgilerimi aldı. Kartta limit olmadığı için ilk başta çekemediğini söyledi ve bende bu hizmetten vazgeçtiğimi söyleyip telefonu kapattım. Sonradan kartımdan çekim yapıldı. Defalarca bu adama ulaşmaya çalıştım hiçbir şekilde bana geri dönülmedi. Sürekli geri dönüleceği söylendi ama o şahıs aramadı hiç. Ayriyeten başka bir müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı. Acil bir şekilde çekilen meblanın geri ödenmesini istiyorum

Selim 166 Okunma

Cevaplar

  • Selim20 Şubat 2014

    Sigorta poliçem iptal edilmesine rağmen benden alınan ücret hâlâ geri ödenmemiştir. Bu konunun bir an önce çözüme ulaştırılmasını istiyorum.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sigortalının poliçesi iptal edilmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla, ACE Türkiye Önemli Not: Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bildirimde bulunmak için Müşteri Hizmetleri birimimizi (444 42 23) arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön