10 Ekim 2016

Ace European Sigorta Haksız Kazanç Elde Ediyor

Turkcell bayiinden aldığım LG G5 cihazımı bayii çalışanının tavsiyesi ile taahhütlü olarak sigortalattık ettirmez olaydık cihazın arka kamerasının önünde bulunan 3 TL. Film için komple kapak değişecek diyerek sözüm ona 750 TL liralık fiyat çıkararak %20 olan 145 TL onarım ücretini istiyorlar bu arada cihazı değerlendirmeye almaları ise 20 gün sürdü ve hiçbir şekilde telefonlarına defalarca aramanın sonunda dakikalarca telefon kulağına yapışmadan ulaşma şansın yok ulaştığında da karşındakinin laubaliliği ve saygısızlığı ayrı bir mesele. Turkcell müşterilerini ateşe atıyor bu işteki menfaati nedir acaba.

Tolga 942 Okunma

Cevaplar

  • Tolga15 Ekim 2016

    Sizler inceleyip dönene kadar, ben sayısız görüşmeler ve yazışmalar sonucu sizin şirketçe kaskolanmış cihazlardan Turkcell'e sayısız şikayetler geldiğini belirten Turkcell bizlerle dalga geçer gibi bununla ilgili çalışmalara başlanacağını belirttiği halde hala bayiilerinde ace sigorta ile sattığı cihazları kaskolama ya devam ediyor bu yetmezmiş gibi şikayetime günlerce dönmeyip karşı tarafla uzay çağında maille haberleşiyor ace sigortanın talep ettiği 750 TL kapak ücretini ise LG Türkiye nin teknik servisleri 360 TL bedel ile değiştirebileceklerini taahhüt ediyor yani siz cihazınızı kaskolattığınızı anırken gerçek bedelinin kat ve kt fazlasını ödemeye mahum ediliyorsunuz.

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Tolga MİDİLLİ, Şikayetiniz incelemeye alınmış olup, tarafınıza şikayetinizin çözümü sağlanmak üzere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön