Ace European Sigorta Habersiz Poliçe Düzenledi

Emel Emel22 Nisan 2014 09:36

Ace European Sigorta şirketi babamı arayarak bankalarla anlaşmalı çalıştıklarını söylemişler babamın T.C. kimlik numarasına ve kredi kartı gibi bir çok bilgiye zaten sahiptiler ve babamın onayı kesinlikle olmadan iki adet poliçe hazırlamışlar ve kredi kartından ücretlerin tamamını tahsil etmişler .

Babam bunu kredi kartı ekstresi ile öğrendi. Müşteri hizmetleri telefonunu açılmamak üzere ayarlamışlar ne yaptıysak şirkete ulaşamadık. Zaten emekli bir insan tek maaşla geçinmeye çalışıyorlar, bu işlemlerin iptalini ve tahsil edilen paranın iadesini istiyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 22 Nisan 2014 15:23

Sayın Emel TUTUŞ, Öncelikle belirtmek isteriz ki ,müşteri memnuniyeti Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır ve memnuniyetsizliğinizin giderilmesi için gerekli tüm aksiyonlar alınmıştır. İlgili poliçenin,banka tarafından iade süreci tamamlanmıştır. ACE European Group olarak dünyanın 170 den fazla ülkesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Poliçe ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanmak için Müşteri Hizmetlerimiz (444 42 23) ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .