Ace European Sigorta Cihazımı Göndermiyor

Hüden Hüden25 Ocak 2017 15:22

Turkcell 'den almış olduğum telefonuma (Samsung S6 Edge Gold) bu kötü firmadan sigorta yaptırma gafletinde bulundum. Telefonumun bir arızası oldu ve servise gitti onarım yapılamadığını ve değişim sağlanabileceğini ilettiler. Muafiyet bedeli olan paraKVK'nın banka hesabına yolladım. Birkaç gün sonra gelen telefon ise benim telefonumun başka rengi. Neymiş efendim ellerinde o renk yokmuş. Bu durumda müşteriyi ilgilendiren nedir? Gelen cihazı iade ettim ve günlerdir bekliyorum! Telefonumu bu hafta bulup göndermemeleri durumunda Tüketici Hakları mahkemesine gideceğim! Yeter artık o üretilmiyorsa benim sorunum değil üst modelini yollayın. Sigorta yapılırken bu telefonların bir süre sonra üretilmeyeceğini, üst modellerin çıkacağını bilmiyor musunuz? Neyin kandırması bu?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hüden 02 Şubat 2017 23:47

25 Ocak'tan bu yana dönüş olacak sözde sizin hızlı cozumunuz bu mudur? Yarin tüketici hakları mahkemesine gidiyorum artık onlar daha hızlı bir çözüm uretir eminim.

Chubb European Sigorta Logo Chubb European Sigorta 25 Ocak 2017 17:22

Sayın Hüden Ö., Şikayetiniz incelemeye alınmış olup, tarafınıza şikayetinizin çözümü sağlanmak üzere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular