Ace European Sigorta Anne Kızlık Soyadının ve Nüfus Cüzdanı Bilgilerinin İstenmesi

Hande Hande5 yıl önce

0212 902 02 92 ve 444 4 223 numaratelefonlardan ısrarla aranan 80 yaşındaki babama yeterli açıklama yapılmadan özel bilgilerini teyit etmesi için sorular sorulmuş. Hakkında açık dava olup olmadığından, anne kızlık soyadı ve nüfus cüzdanı bilgilerine kadar tüm detayları ile istenmiş. Yaşlılar bu durumlarda saflaşarak özel bilgilerini paylaşabiliyorlar.

Ben olayı öğrendikten sonra internette hızlı bir araştırma yaptım ve ACE European Sigorta şirketine ait bu telefon numarasını arayarak sigorta satarken bile olsa neden bu detayda bilgi istediklerini sordum. Bir de bunu sorduğum için şirketteki yetkiliden azar işittim. Bu portalda ACE European Sigorta hakkında şikayeti görünce anladım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Saydın Hande Gürleyik, 25.09.2014 tarihinde babanız Sayın Metin Yılmaz Gürleyik Şirketimiz acentesi tarafından aranarak yararlanabileceği Ferdi Kaza Sigortası hakkında bilgi aktarılmak istenmiştir. Metin Bey satış temsilcisine müsait olmadığını belirterek, yarım saat sonra aranmasını istemiş ancak kendine tekrar ulaşılamamıştır. Sayın Metin Yılmaz Gürleyik Şirketimiz tarafından kendisi adına herhangi bir davanın sorgulanması amacıyla aranmamıştır. Şirketimiz sigortacılık faaliyeti dışında başka hiçbir işlem yapmadığı gibi kesinlikle bu şekilde sorgulamalar da yapılmamaktadır. Sayın Gürleyek’in başka bir Şirket tarafından arandığı düşünülmektedir. Bun karşın, talebiniz üzerine Sayın Gürleyik’in Şirketimiz tarafından satış amaçlı olarak bir daha aranmayacağını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ACE European Group Türkiye Şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .