26 Nisan 2017
#8307753

Ace European Sigorta Akıllım Güvende Skandalı

Geçen hafta Akıllım Güvende çağrı merkezinden benimle konuşan beni savcılığa verecek olan çalışan arkadaş şirketinden sadece uyarı almış çünkü ses kaydını dinleyen yöneticiler benimde sinirli olduğum kanısına varmışlar! Yahu ben müşteriyim müşteri hangi kurumsal firmada hangi kaliteli firmada müşteriyle birebir çatana çatana diyaloğa girilir? Çalışanlarınız hiç mi eğitim görmüyor?


Siz çalışanlarınızdan sağlık raporu istiyorsunuz müşterilerinizde değil! Benim belki şekerim var belki yüksek tansiyonum adam o konuşmasıyla benim hastanelik olmama sebep olabilirdi yetmedi beni hemen akabinde şirketin 216'lı numarasından aradı! Bu nasıl bir şey ben tehdit altındayım o şahıs bana soyadını paylaşmazken benim bütün bilgilerimi ulaştı! Sevgili Turkcell beni bu şirketle muhatap eden siz yalnız bırakan yine siz! Nasıl bir şirketle çalışıyorsunuz siz!

Eda Eda 829 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chubb European Sigorta Temsilcisi26 Nisan 2017

    Sayın Eda A., Şikayetiniz incelemeye alınmış olup, tarafınıza şikayetinizin çözümü sağlanmak üzere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları