22 Ağustos
#12460640

Chronos Otel Bitez Paramızla Rezil Olduğumuz Otel

Chronos Beach Bitez oteline Tatilbudur.com'dan her şey dahil 19 ile 26 Ağustos tarihleri arasında tatil aldım. Uçağımız 18 Ağustos gecesi olduğu için otele girişimiz gece oldu 03.00 civarlarında olacaktı bu durumdan dolayı ne konaklamadan ne kahvaltıdan ne de öğlen yemeğinden yararlanamazsınız otele giriş için saat öğlen 14.00'a kadar beklemeniz gerekmektedir diye bilgi aktarıldı. Bende gece mağdur olmamak için gece 03.00'den itibaren tatilimi başlatıp hem konaklamadan hem kahvaltıdan yararlanabilmek için ekstradan 405 lira ücret ödedim. Bunun yanı sıra ekstradan standart oda içinde 25 lira talep ettiler onu da ödedim. Gece otele geldiğimde sadece ihtiyar yaşlı bir beyefendi vardı bu saatte niye geldiniz otelde kimse yok size yardımcı olamayız şu an odaların hepsi pis burada da kimse yok dedi. Biraz sonra genç bir arkadaş gelerek size yardımcı olacağız dedi ve 45 dakika sonra odaya alındık fakat standart oda için 25 lira ücret ödedim verdikleri oda standart oda değildi ve odalar çok ağır lağım kokuyordu, kıyafet asmamız için dolap vardı dolabın için çok ağır bir şekilde küf kokuyordu çarşaflar yataklar çok kirliydi, odanın tülleri ve perdeleri yırtıktı banyo, lavabo ve tuvalet çok pisti çaresizce yatıp uyuduk. Sabah uyandığımızda kahvaltıya katıldık tabakların üzerinde kıl çatalların içinde yemek artıkları ve pislikler bulduk hepsini fotoğrafladık.


Kahvaltıyı yemek için masalara geçtiğimizde masaların üzerinde yemek artıkları kirler böceklenmeler ve sinekler vardı. Biraz sonra yani başımızda olan havuza gözüm takıldı ve havuzun renginin sapsarı ve çok kirli olduğunu fark ettim çok uzun zamandır hiç temizlenmemiş ve sağlık açısından tehdit saçıyordu. Otel sorumlusuna yönelip mağdur olduğumu ve otelden memnun kalmadığımı söylediğimde gece oda vermemiz için yalvardınız iyilik yaptık oda verdik beğenmiyorsan gidebilirsin diye bağırarak aşağılandım ses kayıtlarını aldım. Oysaki gece konaklamak için 405 lira ücret ödedim kimseye yalvarmama da gerek yok ve kimsede iyilik yapmadı oda vererek ücretimin karşılığını aldım.


Daha doğrusu alamadım otelden çıktım evime dönebilmem için ne uçak ne otobüs bulamadım sokaklarda perişanlık ve mağduriyet çektim evime dönebilmem adına başka bir pansiyonda ikamet ediyorum ekstradan fazlasıyla ücret ödemek zorunda kaldım çok fazla bir şekilde mağdur oldum Tatilbudur.com ile görüştüğümde ücretinizin 2 gününü keserek iade sağlayabiliriz dendi fakat ben gecede konaklamak için 405 lira verdim benim toplam 3 günümün parasını kestiler.

Nilay Nilay 703 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nilay20 Ağustos

    Ve ben sadece 5 saat otelde bulundum oda gece vakti olduğu için mecburiyetten orada bulundum mağduriyetim bununlada kalmadı uçak biletimi gidiş dönüş aldığım için erkenden iptal etmek zorunda kaldım ve kesintili bir şekilde iade sağlandı bu terkedilmis basiboş bırakılmış otel yüzünden yeterince mağduriyet yaşadım lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi Yorumları