13 Şubat 2013

Chocolate Cafe Groupon İle Fırsat Satıp Yerimiz Yok Deniyor!

Groupon'dan Chocolate Bistro Bar Şaşkınbakkal Şubesine fırsat satın aldık ve fırsatta yazdığı üzere rezervasyon için kendilerini cuma günü aradığımızda,Cumartesi için rezervasyon alamıyoruz doluyuz deniyor. Biz de 1 gün öncesinden yer bulamayacağımızı düşündüğümüz için olumlu karşılıyoruz. Ancak 4-5 gün öncesinden ararsak rezervasyon yaptırabileceğimiz söyleniyor. Bu hafta salı günü arıyoruz ve Cumartesi, Pazar günleri için yerleri olmadığını söylüyor! Haftaiçi gelin diye akıl veriyorlar bir de.


Neyseki fırsatın Maçka şubesinde de geçtiğini öğreniyoruz (bunu Şaşkınbakkal şubesi söylemiyor. Ne iyi niyetli işletmeci). Maçkayı arıyoruz ve C.tesi gelebilirsiniz tabi ki deniyor, rezervasyona gerek yok.

Emre 165 Okunma

Cevaplar

  • Emre26 Şubat 2013

    Bu arada Maçka şubesini öven bir cümlem vardı.Onu da geri alıyorum.Pazar günü saat 9 30'da arayıp yer olup olmadığını sorduğumuzda (ki rez'a gerek yok,buyrun gelen diyen şahsiyet) yerimiz yok size buyrun gelin denmemiştir yanlış anlamışsınızdır diyip bizleri başından savmıştır.Demekki ilk konuşmamızda da bizi başından savmak için gelebilirsiniz demişler. Bu mağazan kesinlikle fırsat almamanızı öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön