11 Eylül 2015

Chiropody Yanıltıcı Fiyat Bilgisi!

07 Eylül 2015 tarihinde ilgili Ayak Sağlığı Merkezine ayak bakımı yaptırmak üzere telefon ile arayarak 120 TL tutarında fiyat bilgisi alarak babam için randevu aldım. Aynı gün randevuya gittim işlem yapıldı ödeme sırasında biz mantar bakımı yaptık diyerek 240 TL + çorap 50 TL diyerek 290 TL'yi talep ettiler. Bende kendilerine telefondaki fiyat ile şuan karşıma çıkardığınız fiyat çok farklı dedim ancak çalışan kimse biz mantar bakımı yaptık fiyat farklı dedi. Neden söylemediniz işleme başlamadan dediğimde cevap veremediler.

Ozlem 1.317 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem 16 Şubat 2016

    Kendilerinden çözüme dair bir duurm maalesef gündeme getirilmemiştir. Yaklaşımları sizin cebinizdeki parayı çeşitli hilelerle alırız gerisi sizin sorununuz.

  • Ozlem 13 Eylül 2015

    Dahası bakıma tekrar gitmemiz halinde yaptıkları kandırmaya yönelik hakedilmeden alınan para iadesinin tarafımdan alınacak paradan düşebilecekleri yönünde olmuştur. Bu nasıl bir yaklaşımdır ki yanıltıcı davranış içinde olan bir işletmeye bizi tekrar davet etmektedir. Hatalı olduğunu kabul ediyor ancak 150 TL gibi iade etmek zorunda olduğu meblağı ödeme yönüne gitmiyor. Bu derece mi ihtiyacı vardır, eğer öyle ise işletme adına üzücü bir durum olduğu gibi aynı zamanda işletme sahibinin bu açıklamayı yapması son derece talihsiz bir yaklaşımdır.

  • Ozlem 13 Eylül 2015

    Firmanın sahibi olduğunu belirten Derya Hanım. 12.09.2015 Cumartesi tarafımı arayarak yapılacak hiç bir şeyin olmadığını belirtmiş ve aynı şekilde mantar bakımının fiyatının farklı olduğunu söyleyerek durumu kabullenmem gerektiğini belirtmişlerdir. Kamera sistemleri ile gerekli kontrollerin yapıldığını bizim haklı olduğumuzu ancak fiyatın farklı olduğunun tarafımca tahmin edilerek sormam gerektiğini belirtmişlerdir. Bende kendilerine fiyatın farklılık gösterdiği bilgisinin fiyatı belirleyen işletme tarafından işleme başlamadan önce belirtmeleri gerektiğini işlem sonunda belirtilen fiyatın aldatmadan öte bir durum olmadığını ifade etmeye çalışsamda son derece umarsız davranmışlardır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön