27 Nisan 2013 #1766594

Chicken Rush'a Yakışmayan Davranış!

İstanbul Çebgelköy Chicken Rush bayisinin önünden geçmekteyken kurye motoru önüme çıktı. Bende dikkat etsene dedim çünkü can taşımakta sonuçta, biraz ilerlerken hakaret ettiğini işittiğimden aracımdan aşağıya indim ne dediğini sordum el hareketi ile kaba davranışlar sergilerken tüm çalışanlar çıkıp tartaklamaya başladılar, üzerine içeri gelsene sen deyip orada döveceklerini belirtip kolumdan çektiler, aracımda başka kişiler olduğundan görgü tanığı bulunmaktadır.


İstanbul çengelköy Chıcken rush yetkililerine belirtirim ki bu böyle kalmayacaktır gereği hukuk önünde yapılacaktır. Böyle insanların hizmet sektöründe çalışmaması gereklidir.

Umut 414 Okunma

Cevaplar

  • Chicken Rush Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Firmamız yaşanan olaydan son derece üzüntü duymuştur. Kurumsal anlayışımıza göre, öncelikle karşılıklı saygı ve anlayış prensibine önem verdiğimizi belirtmek isteriz. Olaya neden olan ve gerekli özrü olay anında sağlayamayan yetkili personelimiz hakkında gerekli işlemlerin başlatıldığını bildirir, sizden ve araç içindeki diğer dostlarınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Chicken Rush

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön