Chicco Yedek Pipet Bulamıyorum

Esra Esra30 Temmuz 13:03

Üretmediniz mi ben mi bulamadım bilmiyorum ama Chicco paslanmaz çelik suluğa yaklaşık 170 lira para vererek aldım 2. Gün oğlum (24 aylık) dişiyle kopardı ucunu. Şimdiden problemli bir içimi var. Tam da uzun ve sıcak bir yolculuğa çıkacakken başıma geldi ne yapacağımı bilmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chicco Logo Chicco 04 Ağustos 17:45

Değerli Tüketicimiz, Sizlerden gelen geri bildirimler bizler için çok değerli olduğundan öncelikle ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu detayları ve problem çözümünüze yönelik gerekli bilgiler iletişim numaranız aracılığı ile tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, bebeğiniz ile sizlere sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

profile-icon Esra 30 Temmuz 13:14

İlk defa bu siteye yazmak için üye oldum. Bu yaptığınız dolandırıcılıktan başka bir şey değil! Diğer şikayet eden müşterilerinize tavrınızı gördüm. Garanti süreniz olsaydı faturayı saklardık ama bir değeri yok parasıyla bile satmıyorsunuz. 2 günlük suluğa 170 lira vererek sizin de dediğiniz gibi sürdürülebilirlik sağlanmış oldu defalarca doldurduk evet 5-6 kez!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler