Toplam çözüm sayısı
..
Chicco ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Chicco Ön Bar Yedek Parçanın Stokta Olmaması

12427görüntüleme
Hülya
Hülya 26 Eylül 2019 15:39

2018 yılında Chicco Liteway Plus travel sistem bebek arabası aldım. Bebek arabasını puset olarak kullanırken ön bar ihtiyacı doğdu. Ön bar olmadan kullanımı iyi değil. Chicco mağazalarında ön bar stoğu olmadığını söylediler. Bir numara verdiler. Mail atıp yedek parça siparişi verdim. Ancak orada da stok olmadığı söyleniyor. Acilen yedek parça üretimi yapılması gerekiyor. Mağdur oluyoruz. Puseti kullanamıyoruz.

Chicco Logo
Chicco08 Ekim 2019 17:32

Değerli Tüketicimiz Öncelikle ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu detayları için sizlerle iletişim numaranız aracılığı ile farklı zamanlarda iletişim kurulmaya çalışılmış olup maalesef iletişim kurulamadığından ilgili bildiri aşağıda iletilmiştir; Chicco markası olarak 60 yılı aşkın süredir bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler dizayn edip mevcut ürünlerimizi de yeniliyoruz. Söz konusu Liteway Plus Puset üretimi ve satışları devam etmediğinden ilgili ön bar stoklarımızda maalesef bulunmamaktadır. Liteway Plus Puset ürün içeriğinde ön bar mevcut olmayıp ürünü sadece emniyet kemeri ile son derece güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Bütün ürünlerimizin gerekli test ve güvenlik kontrollerinden geçerek piyasaya sunulduğunu hatırlatmak isteriz. Anlayışınız için teşekkür eder, bebeğiniz ile sizlere sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

2 Yorum

Turan
Turan30 Eylül 2019 10:32
 

Bununla ilgili bir gelişme yok mu?

 1
Emrah
Emrah12 Şubat 2020 11:54
 

4077 say. Kanunun 13/1 ve 13/son maddesi bu konuda gayet açıkken Chicco yeni ürünlerinin satılması için yedek parça temininde bulunmuyor. 2019 Ağustos ayında aynı bebek arabasını aldık, aynı sıkıntıyı yaşıyoruz.Bir daha Chicco marka kesinlikle almam.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 3 hafta önce

Chicco Lite way Plus bebek arabamızın tentesi kırıldığı için kullanamıyoruz malum soğuklarda başlayacak yedek parça temini için Chicco yetkili servis ile mailleştim. Dönülen cevap şu şekildedir. "değerli tüketicimiz, görsellerini paylaşmış olduğunuz Chicco liteway Plus ait yedek parçalarımız maalese...

profile
 • 0görüntüleme
 • 09 Ocak 16:57

Çok severek kullandığım Liteway Plus arabama bir ön koruma bar bulamadım. Ben bulamadığım gibi sizde bulamıyorsunuz anlayamadım gitti. Arıyorum bizde bulunmuyor diyorsunuz. Sizde bulunmuyorsa nereden bulacağım ben bunu. Yapılan bebek arabasına onbar neden yapılmaz onu da anlamış değilim.

profile
 • 0görüntüleme
 • 21 Kasım 2020 22:17

En beğendiğim en sevdiğim markadır. Bebeğimin bütün ürünleri bu markanın. Fakat bebej arabası liteway Plus Ürünü kullanırken ayak uzatma aparatları kırıldı nasıl yaptıracağız? Garantisi biteli 1 sene oldu. Bana yardımcı nasıl olabilirsiniz acaba?

profile
 • 0görüntüleme
 • 02 Kasım 2020 20:54

Kullandığım Chicco Liteway Plus modelinizi 1 senedir sorunsuz kullanıyordum ama bebek arabamızın ön tekerlekleri sürekli sürülmeye engel bir hal alıyor, düz giderken sağa sola dönüp sürükleniyor ve ileri doğru gitmiyor. Bu problemle ilgili firma desteği istiyorum.