02 Nisan 2013
#1718224

Chicco Garantinin Bir Anlamı Yok!

2012 ağustos ayında çiko bebek arabsi aldım. Kısa bir süre sonra arabanın kapatma mekanizması bölgesinde vidanın gevşediğini gördüm. Vidayı sıkıştırıp kullanırken birkaç gün sonra yine gevşediğini gördüm. Vida düşmesin diye bant ile sararak o bölgeyi tespit ettim. Satıcı firma ile görüştüm aldığımdan beri aynı sıkıntının olduğunu belirttim.


Servise gönderdim fakat serviste o bölgedeki içerde demirin kırık olduğunu garantiye girmediğini ücretle değişeceğini söylediler. Ben ürünü alırken o parçanın kırık yada çatlak olduğunu nasıl göre bililrim. Ayrıca vida harici başka sorun da yaşamamışken? Buradan anladığım garantinin bir anlamı olmadığı satıcı firmaların yada servisin isteğine göre işlerin yürüdüğüdür.

Bekir Bekir 782 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bekir23 Nisan 2013

    chicco ve eser puset ,her iki firmada tenezül edip cevap vermedi.zaten servis,eser puset direk şikayet edebileceğimi söylemişti.ya öl kurtul ya da ver kurtul derler ya bende kendi maduriyetimi parasını vererek tamir ettirdim.fakat ödediğim ücreti helal etmiyorum.kesinlikle kullanıcı hatası olduğunu kabul etmiyorum.CHİCCO MARKA ÜRÜN ALIRKEN TEKRAR TEKRAR DÜŞÜNÜN,SİZDE BİZİM GİBİ ÇOK PARA VERİP KALİTELİ MAL ALDIM DEYİP MADUR OLMAYIN...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler