15 Kasım
#12979806

Chicco Bebek Arabası Sıkıntısı

Chicco markasını güvenilir ve konforlu olduğunu düşündüğümüz için tercih ettik ilk çocuğumda 15 yıl önce memnun kalmış ve uzun süre kullanmıştım. Bu seferde hiç düşünmeden diğer markalara gitmeden bebek arabası için Chicco mağazasına girdim ve ana kucağı ile uyumlu bebek arabası kullanışlı, açıp kapaması pratik olduğu için seçtim hatta aldığım tarihte kampanyada vardı hiç aklımızda olmadığı halde Chicco beşik ve mama sandalyesini de aldık. Ödemesini yaptık kısa sürede sorunsuzca hatasızca adresimize teslim edildi. İlk ay sorunsuz gibiydi zaten 2-3 kere hastane işleri için dışarı çıkıldı.


Son 3 aydır aktif kullanıyoruz ve hiç memnun değiliz sürekli sıkıntı çıkarıyor, bebeğimiz şu an 4 aylık ve bebek arabasının tekerlekleri inanılmaz sorunlu. Her yerde takılıyor kendiliğinden kilitleniyor sağa sola dönmüyor iki kere düşme tehlikesi geçirdik. Az bir ödemede yapmadık bu marka güvenilirliğinin karşılığı bu olmamalı hiç memnun değiliz tekerlekleri sorunlu ve daha 4 aydır kullanıyoruz üzerinden ana kucağını çıkarıp uzun yıllar kullanmayı planlarken sonuç hüsran bu konuda gerekenin yapılmasını önemle rica ediyoruz, biz bir daha Chicco'yu tercih etmeyecek ve etrafımıza da önermeyeceğiz.

Bahar Bahar 1.942 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chicco Temsilcisi19 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk ile ilgili üzüntülerimizi iletmek isteriz. Yaşamış olduğunuz durum teknik servisimiz tarafından uygulanmakta olan genel bakım işlemi ile kolayca çözümlenebilmektedir. Kullanım süresi ve saklama koşullarına bağlı olarak genel bakım periyotları değişiklik gösterebilir. Konu detayları ve problem çözümünüze yönelik gerekli bilgiler mail adresiniz aracılığı ile tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

Ziyaretçi Yorumları