sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Chicco Around U - Reklam Aldatmacası!

Şükrü Şükrü 1 yıl önce

Chicco ürün hakkında ürünü aldığım Baby Mall mağazasına yazdığım mail aşağıdaki gibidir:

Merhaba, 5 Şubat 2019 günü internet üzerinden yaptığım incelemede beğendiğim Chicco firmasının üretmiş olduğu Around U isimli ürünü Ankara Çukurambar mağazanızdan satın aldım. 45 günlük bebeğimle beraber Antalya'ya yola çıkmak üzere ürünü aracıma kurduğumda ürünün Yenidoğan bebeğin konforu için ergonomik olmadığını; ürünün üretici firmanın internet sitesinde gösterdiği şekilde kullanıldığında Yenidoğan bebeğin ayaklarının ürün içinde sıkışma riski bulunduğunu ve bu haliyle 360 derece dönme özelliğinin kullanılamayacağını fark ettim. Bu arada acilen yola çıkmak zorunda olduğum için 1-1,5 saatlik testlerden sonra ürünün bebeğim için güvenli olmadığına kanaat getirerek ürünü tekrar kutusuna koyarak Antalya'ya geldim.

Bugün ürünü iade etmek için Ankara mağazanızı aradığımda telefondaki personeliniz bana ürünü internet üzerinden alsaydım 15 gün içerisinde değiştirebileceğimi ama mağazadan aldığım için ürünü iade etme hakkım olmadığını söyledi. Ben bu ürünü Chicco firmasının marka değerinin güvenilirliğine binaen tereddütsüz bir şekilde satın aldım. Sattığınız ürün tüketiciye vaat ettiği konforu ve hizmeti sağlamıyorsa bu üreticiyle beraber satıcının da sorumluluğudur.

Sorumluluk bilinci gelişmiş firmaların kusurlu ürünlerini derhal iade alarak tüketiciden alacakları geri bildirimleri kendilerini için çok değerli gördüklerini biliyorum. Ben de sizin sorumlu bir satıcı olmanız ümidiyle bu yazıyı yazıyorum. Bebek sağlığı, güvenliği gibi hassas bir konuda Chicco firmasıyla beraber bu sorumluluğunuzu yerine getirmediğiniz durumda yazılı, görsel, sosyal medya organlarına eş zamanlı olarak yazacağım basın bülteni eşliğinde tüm yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağımı tarafınıza şimdiden tebliğ ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Chicco Logo Chicco 11 ay önce

Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen geri bildirimler bizler için çok değerli olduğundan öncelikle ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şikayetinize ait probleminiz çözümlenmiş olup tarafınıza konu ile ilgili destek verilmiştir. Markamız ile ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, bebeğiniz ile sizlere sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

profile-icon Şükrü 11 ay önce

Firmadan kimse beni aramadı.

Chicco Logo Chicco 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetiniz, ilgili birimlere aktarılmış olup tarafınıza konu ile ilgili en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler