03 Eylül
#12537876

Chicco Araba Tekerlekleri Dönmüyor

Chicco Lite way araba tekerlekleri yüzünden işkence yaşıyoruz resmen. Meğer bu sorunu yaşayan yalnız biz değilmişiz. Aldıktan sonra 4. Kullanımda ön tekerlekler dönmemeye başladı. Kilitli kullanmayı denedik ama o fa çok zor, markaya güvenip aldık ama memnun kalmadık.

Nazenin Nazenin 290 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Chicco Temsilcisi06 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluk ile ilgili üzüntülerimizi iletmek isteriz. Yaşamış olduğunuz durum teknik servisimiz tarafından uygulanmakta olan genel bakım işlemi ile kolayca çözümlenebilmektedir. Kullanım süresi ve saklama koşullarına bağlı olarak genel bakım periyotları değişiklik gösterebilir. Konu detayları ve problem çözümünüze yönelik gerekli bilgiler daha önce 04.09 tarihinde mail adresiniz ile tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası İletişim Birimi

  • Nazenin03 Eylül

    Yolculuklarda rahat taşıyabilmek ve bebeğimizi rahat ettirebilmek için almış olduğumuz liteway bebek arabamızın ön tekerlekleri birkaç kullanımdan sonra dönmemeye eğrilmeye ve bizi zorlamaya başladı. Hatalı bir kullanım yaptığımızı düşündük hatta dönmeyecek şekilde sabitleyip kullanmak zorunda kaldık ki öyle kullanmak eziyet. Sonra nasıl tamir edilir diye bakarken aynı dertten muzdarip bir sürü kişi olduğunu anladık. Kesinlikle üretim hatası var, etrafımdaki kimsenin arabasında böyle bir soruna rastlamadık. Kaliteli marka diye tercih ettik, pişman olduk. Yarın yine lonra yolculuğu var, kara kara ne yapayım diye düşünüyorum. Keşke daha ucuz bir markayı alsaydım. Şikayetçiyim çünkü paramın karşılığını alamadım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler