Chicco Parça Yok!

Hakan A. |

Bebeğimiz için kullandığımız Chicco Liteway model puset in tente sinde sorun yaşadık. Bunun üzerine firmadan ücreti mukabilinde tente talebinde bulunduk. Firmadan gelen yanıt; Stoklarımızda talep etmiş olduğunuz Ürünün tentesi ve rengi bulunmamaktadır. Haziran ayı içerisinde tekrar iletişime geçin şeklinde oldu.

Anlamadığım bu alanda bir numara olduğunu düşündüğüm firma parça nasıl bulamaz ? Bundan sonra bir ürün alırken parçasını firmadan temin edemeyeceğimizi ve arızalanınca atmamız gerektiğinimi düşünmeliyiz? Bu kadar saygı duyduğum bir firma beni hayal kırıklığına uğrattı.

Etiketler :

Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  09:27

  Sayın Müşterimiz,

  Yaklaşık 5 yıl önce satışı yapılan ürünün aynı rengi maalesef yenilenen renklerimiz arasında yer almamaktadır. Yenilenen kılıf yapıları görsel çeşitlilik açısından da aynı renkler üretilmeyerek değiştirilmektedir. Buna bağlı olarak yedek parçalarda bu yönde değiştirilerek güncel renkler ile mevcudiyet sağlanmaktadır. Dilerseniz servis.artsana.com.tr web sitesinden alternatif renkleri tercih edebilir ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Chicco Satış Sonrası Servis Birimi

 • Hakan A.
  17 Haziran
  19:01

  Sanırım şikayetimi hala okumadılar :)

 • Hakan A.
  17 Mayıs
  21:24

  Firmadan şikayetimle ilgili ne mail olarak nede telefonla hiç bir dönüş olmamıştır.Firmanın müşteri memnuiyeti pek umrunda değil sanırım.