29 Haziran 2016

Chicco Kaliteli Yürüteç Tercih Etmenin Bedelini Ödüyorum.

Kalitesine güvendiğim ve beğenerek aldığım üründe yaşadığım sorunlardan dolayı kullanamayıp kaldırmak zorunda kaldım. Ürünün önünde bulunan oyun panelinin sabit olmamasından dolayı her bindirdiğimizde paneli çıkarıp tehlikeli bir şekilde atmaya başladı. Yürütecin tekerlek lastikleri koptu ve yerinden çıktı, gürültülü ve işlevsiz bir hale geldi.

Ayrıca oyun panelindeki tuşlar takılmaya başladı. Zaten bir dönem kullanabileceğim ürün işlevini yitirdi. Dolayısıyla sorunlu bir ürün olduğundan dolayı kullanamadığım ürünün iadesini talep eden maili Chicco'ya gönderdim.

Ürünü servise bırakmam istendi, servise bıraktıktan sonra gelen telefonda talebimi merkeze ilettiklerini, sorun tespit edilmediğini, geri alabileceğimi söylediler. Chicco'nun müşteri memnuniyetini hiçe sayan ve müşteriyi yalancı konumuna düşüren tavrını kabul etmek mümkün değil, demek ki gözümüzde büyütmüşüz.

İlker 1.936 Okunma

Cevaplar

  • İlker 05 Ekim 2016

    Yurtdışı merkezi de dahil, ulaşılabilecek tüm iletişim kanallarını kullanarak 3 ay süren uğraş sonucu da olsa ürünün değişimi sağlandı, ancak bu Türkiye'deki servisinizin kurumsallıktan ne kadar uzak olduğu gerçeğini değiştiremeyecek nezdimde, bunun dışında teşekkürler.

  • Chicco Temsilcisi22 Eylül 2016

    Değerli tüketicimiz, Şikayetiniz ilgili birimler tarafından çözümlenmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Chicco Satış Sonrası Servis Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön