04 Şubat 2014

Chicco Biberonun Emzik Kısmı Karardı.

Ben Chicco marka biberonunuzu aldım. Bu biberonun kauçuk emzik kısmında siyah siyah kararmalar oldu. Yıkamamıza rağmen geçmemektedir. Buda sağlık açısından içime sinmediği için oğluma veremiyorum. Aldığım yere götürdüğümde ilk defa böyle bir şikayet geldiğini Chicco ya mail atmamızı söylediler. Bende bu mağduriyetimin giderilmesini istediğimde bana verdikleri cevabı yayınlıyorum:

Söz konusu ürün doğal kauçuk ağacından üretildiğinden 1-2 aylık kullanımdan sonra deformasyonlara bağlı lekenmeler görülebilir. Bu sebepten ötürü kullanım kılavuzunda da belirtildiği üzere bu zaman aralıklarında yenilenmesi gerekmektedir. Chicco gibi bir firma bunu yaparsa biz ne yapalım?

Cafer 680 Okunma

Cevaplar

  • Cafer 05 Şubat 2014

    Biz yeni bir kullanıcı değiliz bu ikinci çocuğumuz daha once aldığımızdakilerde ve diğer arkadaşlarınkinde hiçbir deforme yok ta sadece bundamı var . Bu sadece müşterriyi baştan atma yolu olarak görünüyor.

  • Chicco Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu ürünlerimizde kullanılan biberon emziği doğal kauçuk ağacından üretilmektedir. En sağlıklı ve sağlam olan bu yapıda kullanım süresine bağlı bozulmalar oluşabilmektedir. En iyi ve en sağlıklı olan bu ürünün bu şekli ile kullanılması için Türkçe kullanım kılavuzunda da yer aldığı üzere 1-2 ayda bir değiştirilmesi gerekmektedir. Kolay yırtılabilen slikon emziklere karşın kauçuk emzikler çok daha dayanıklıdır. Bilginize sunarız Chicco Satış Sonrası Servis Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön