Chicco Bebek Arabasının Tekerleği 2. Kez Kırıldı.

Ceyda C. |

Chicco güvenerek beğenerek bebeğim doğduğu günden beri sürekli alışveriş yapmakta olduğum bir markaydı. Fakat bebek arabası gibi önemli güvenli olması gereken ürünü 4 aylık bebeğim içindeyken 2. kez tekerleği çıkıyor,araba devrilebilir bebeğim içinden düşebilir.

Bana bunun hesabını kim verecek. Bebek arabasını alalı daha 2 ay oldu ve bebeğimi toplam 6-7 kez dışarı çıkardım 6 çıkışta 2.araba. Trio living aldım ama çok pişmanım. Bundan sonrada sürekli tedirgin olacağım tüm güvenimi tamamen yitirdim markaya karşı. Her an tekerlek çıkacak korkusuyla dolaşıp hemen taksi bulup evime döne bileceğim yerlerde gezmek zorunda kalacağım. Çok tedirginim, çok kızgınım.Bir daha asla Chicco'yu hiçbir konuda tercih etmem.

Etiketler :

Gövde ve Kolluk Kullanışlılık - Konfor Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyda C.
  30 Nisan
  12:23

  Ürünü bursa korupark mağazasında bulunan chiccodan almıştım korupark subesindeki chicco çalışanlarına ayrıca tesekkur ederim cok ilgilendiler beni magdur etmemek için herseyi yaptılar.fakat istanbulda ana merkezi aradığımda kimsenin umru olmadı bunuda belirtmek isterim .

 • 25 Nisan
  12:13

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu ürünü satın almış olduğunuz yer aracılığı ile yahut Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak içine fiş, fatura yahut garanti belgesi ile beraber sorununa ilişkin bilgi notu ile beraber iletişim bilgilerinizi de içeren not ile birlikte gönderirseniz ürününüz incelenerek en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.


  Bilginize sunarız


  Chicco Satış Sonrası Servis Birimi


  Teknik servis adres bilgilerimiz;


  Firma İsmi:Artsana Türkiye Teknik Servis

  Seyrantepe Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No: 105 İspar İş Merkezi Dükkan no: 107/109 Seyrantepe - Kağıthane/İstanbul