Chicco Bebek Arabası Siparişi.

Burcu A. |

Çok beğendiğim Chicco Trio Love model arabanın fabulous diye geçen özel tasarım modelinden almak istiyordum. Fakat Ankara içinde gezmediğim mağaza kalmadı neredeyse ellerinde ürünün bulunmadığını ürünün yurt dışından alabileceğimi ilettiler. Yurt dışında bulunan stoklarınızdan istesek gelir mi dediğimizde böyle bir sistemimiz yok cevabını alıyorum sürekli. Evrensel bir marka olmanın getirdiği bazı yükümlülükler vardır. Bu kadar tanıtımını yaptığınız bir araba modelini nasıl olur temin edemiyorum gerçekten şaşıyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  23:53

  Sayın Müşterimiz,

  Söz konusu ürün fabulous moon blue modeli özel edisyondur. Ürün gamı için bebek mağazaları toplantılarında öne çıkmayan ürünler arasında yer alıp talep görmediğinde Trio-Love model olarak Türkiye’ye getirilmektedir, Kargo ile tek gönderim yapılması söz konusu değildir. Bu işlemler sadece toptan satışlar için yüklü siparişler ile gerçekleştirilebilmektedir. Dolayısıyla kişiye özel ürün ithalatı gümrükçe de mümkün olmamaktadır.
  Trio-Love modeli ile ilgileniyorsanız farklı renk alternatifleri (kırmızı, siyah ve gri) Türkiye’de satışımız devam etmektedir.

  Bilginize sunarız


  Saygılarımızla

  Chicco Satış Sonrası Servis Birimi