Chevrolet Servis Garanti Kapsamında Parça Değişimi Yapmıyor!

Erkal G. |

2 yıl önce almış olduğum Chevrolet Cruze marka aracımın bagaj açma butonu bozuldu. Aracı bakıma götürdüğümde parçanın garantiden değişeceğini söylediler. Fakat araç tesliminde Chevrolet Türkiye'nin parça değişimine onay vermediğini, aracın garanti kapsamı dışında kaldığını söylediler. Aracım 2 yaşında ve 14.500 KM'de. Servis dışında başka bir yere gitmedi. Gerekçeleri benim aracı servise zamanında getirmemem olmuş.

Bana bir İzmir genel merkez numarasını verdiler. 3 gün denedim cevap veren yok. Bu nasıl bir ilgisizlik aklım almıyor. Bana yıllık bakım dediğiniz yağ, filtre gibi bakımlarla bu elektriksel donanım ve kusurlu parça arasındaki ilişkiyi açıklayın. Chevrolet aldığım için çok pişmanım.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkal G.
  02 Ağustos
  17:03

  chevrolet numaralarina ulasilmiyor. ozellikle izmir numarasi musteri ulasmasin diye organize edilmis. ayrica chevrolet turkiye burada yayinlanan sikayetleride kesinlikle dikkate almiyor. konuyu baska platformlara da tasimamiz gerek diye dusunuyorum. bu konuda magdur tuketiciler olarak birbirimize destek olalaim.

 • Erkal G.
  30 Temmuz
  20:15

  Henuz tarafima herhangi bir donus yapilmadi. bB firmayla ilgili diger sikayetci tuketicilerde ayni durumda. Firmanin musteri memnuniyeti yok!