08 Nisan 2013 #1729551

Chery Aracımın Arızası Garanti Kapsamına Alınmadı!

Chery Tiggo marka aracımı bugün İstanbul yolu üzerindeki Herter yetkili servisine götürdüm, elektrik aksamında arıza olduğunu bildirdim. Onarım yapıldı, ancak garantimin devam etmesine rağmen benden 150 TL işçilik ücreti istendi. Servis müdürü ile görüşüp itiraz etmeme rağmen benden 100 TL aldılar. Gerekçe olarak da işçilik ücreti almak zorunda olduklarını, parça değişimi olmadığını söylediler. Türlü bahaneler ile onarımın garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Müşteri memnuniyeti adına en ufak bir çaba göstermeyen, profesyonellikten uzak bir işletme anlayışı hakim. Servisin bu tutumunu kınıyorum, gerekli mercilere şikayetimi bildireceğim.

Ahmet 3.229 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Nisan 2013

    chery nin müsteri memnuniyetinden uzak bu tutumu nedeniyle cevremdeki insanlara kesinlikle firmanizin ürünlerini tavsiye etmeyecegim. siz para kaybetmektense müsteri kaybetmeyi tercih ediyorsunuz.

  • Chery Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle servis hizmetlerimizin iyileştirilmesi yönündeki uyarılarınız için teşekkür ederiz. Yetkili Servisimiz ile bu durum görüşülmüştür. Araçlarımızda, Garanti hizmeti üretim hatalarına karşı uygulanmaktadır. Aracınızda oluşan arıza ise Yetkili Servis noktası dışında yapılan müdahale sonucunda meydana geldiğinden garanti kapsamı içinde değerlendirilmemiştir. Bunu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Saygılarımızla; Chery Mermerler Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön