Chery Aracımın Bagaj Lambası Sorunu Var!

Burhan K. |

Benim Chery aracımda bir kaç sorun var. Yeni almıştım daha önce de burada durumu paylaşmıştık. Sorunum aracımın bagaj aydınlatması, lambayı söküp ampülüne bakacaktım ama ne olduysa işte birden lamba yandı. Yandı yanmasıyla birlikte alarm çaldı. Bildiğim kadarıyla alarm yoktu arabada. Arabayı kilitledim sağına vurdum soluna vurdum alarm çalmadı. Lambayı da çıkartamadım zorlarsam kırılır diye.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan K.
  12 Kasım
  13:51

  evet doğru çözüm yeri chery yetkili servisleri olduğunu biliyorum. yanlız siz her ilde servis kurmazsanız müşterilerin bu tür sıkıntılarını gideremezsiniz. ben ta Bingöl den 160 gidiş 160 dönüş km yol yapacam . masraflarım nerdeyse 200 tl olacak peki ne anlamı kaldıkı. burda ayrı bi merkezi kilit takacam bana masrafı cok cok 70-100 lira olur daha karlıyım

 • Burhan K.
  29 Kasım
  22:36

  o zaman mermerler otomotiv her il e bi servis kursun bizde servise goturelim . bingöl de servis yok
  il dısına da gitmek hem maddi hemde zorluk acıosından mumkun degil

 • 21 Kasım
  14:42

  Sayın Müşterimiz;

  Daha önceden de sizlerle yapılan görüşmeler doğrultusunda; bahsettiğiniz arızaların giderilebileceği yer Chery Yetkili Servis noktalarıdır. Chery yetkili servis noktalarına ulaşmadan özellikle "GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA" olan aracınızla ilgili bu site içerisine yazı yamanız, sizin kullanmış olduğunuz aracın problemini ortadan kaldırmamaktadır. Ayrıca aracınıza ait tüm donanımlara ait bilgileri yine Yetkili Servislerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Chery marka araçlarımız üzerinde eğitimli olmayan ve aracın onarımına uygun test cihazı olmayan tamirhanelerde yapılacak müdahaleler bahsettiğiniz arızaların onarımından çok daha fazla problem ile karşınıza çıkmasına sebep olur.

  Yazı yazarak paylaştığınız arızalar için kontrol ve çözüm yerlerinin yine Chery Yetkili Servisleri olduğunu hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla;

  Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü
  Mermerler Otomotiv