Cheetos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Karıncalar Çıktı Mini Cheetos'tan

721
Hayal
Hayal 01 Temmuz 2021 16:40
Karıncalar Çıktı Mini Cheetos'tan

Mini Cheetos süt mısır aroması aldım. İçinden karıncalar çıktı resmini çektim davacı olacağım bu nasıl ihmalsizliktir. Bu konuyla uğraşacağıma emin olabilirsiniz midem bulandı görmeden yiyenler var bunları bu ne sorumsuzluk millete böyle satamazsınız.

Cheetos Logo
Cheetos02 Temmuz 2021 11:14

Benzer Şikayetler

profile
56
1 hafta önce

Cheetos Kurumsal Müşteri Temsilcisi Tavrı

Fritolay sizin kurumsallık anlayışınız ve çalışma şekliniz bu mu aylık 5 bin liralık cips alıyorum satış temsilcisinin bana yazdığına bakın yazık siparişi getirmesin diyor cevap dahi vermiyor ürün eksik getiriyor 1 hafta para iade etmiyor peşinden koşuyoruz.

profile
100
2 hafta önce

Cheetos Kampanya Puanım

Ocak ayı Cheetos medium kampanyasında fatura puan olarak yansıdı. Fakat kampanyada ki bölüme yansıtılmadı 3 çeşit medium boy aldım ve tutar olarak 170 TL'ye ulaştım ama hala kampanyayı doldurmamış gibi görünüyorum. Lütfen inceler misiniz düzeltme istiyorum.

Cheetos Kampanya Puanım
Cheetos Kampanya Puanım
profile
19
3 hafta önce

Cheetos Paketlerinde Boş Yok Ama Bom Boş

Merhaba. 07.01.2022 tarihinde siteye ait marketten Cheetos aldık. Boş yok yazmasına rağmen 4 pakette hiçbir şey çıkmamıştır. Bu ürün her yaşa hitap ettiği için ürünü alan 9 yaşında kızım çok üzüldü ve bir daha bu ürünü kullanamayacağını söyledi bana. İlkenize söz verdiğiniz gibi ürününüzün arkasında...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Beyza
Beyza
 

Göz hakkı var sonuçta olamaz mı onların da canı var