Cheetos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cheetos Hediye Çeki Çıkmadı!

1.782
Kitap
Kitap 17 Haziran 2019 22:44

Yaklaşık 67 tane kod gönderdim hiçbirinden Trendyol hediye çeki çıkmadı. İnsanları düpedüz kandırıyorsunuz, yazıklar olsun. Bir daha hiç almayacağım, saygısızlık bu. Bir daha asla ne alırım ne aldırtırım. Halkı mağdur ediyorsunuz!

Cheetos Logo
Cheetos18 Haziran 2019 10:42

Benzer Şikayetler

profile
56
1 hafta önce

Cheetos Kurumsal Müşteri Temsilcisi Tavrı

Fritolay sizin kurumsallık anlayışınız ve çalışma şekliniz bu mu aylık 5 bin liralık cips alıyorum satış temsilcisinin bana yazdığına bakın yazık siparişi getirmesin diyor cevap dahi vermiyor ürün eksik getiriyor 1 hafta para iade etmiyor peşinden koşuyoruz.

profile
100
2 hafta önce

Cheetos Kampanya Puanım

Ocak ayı Cheetos medium kampanyasında fatura puan olarak yansıdı. Fakat kampanyada ki bölüme yansıtılmadı 3 çeşit medium boy aldım ve tutar olarak 170 TL'ye ulaştım ama hala kampanyayı doldurmamış gibi görünüyorum. Lütfen inceler misiniz düzeltme istiyorum.

Cheetos Kampanya Puanım
Cheetos Kampanya Puanım
profile
19
2 hafta önce

Cheetos Paketlerinde Boş Yok Ama Bom Boş

Merhaba. 07.01.2022 tarihinde siteye ait marketten Cheetos aldık. Boş yok yazmasına rağmen 4 pakette hiçbir şey çıkmamıştır. Bu ürün her yaşa hitap ettiği için ürünü alan 9 yaşında kızım çok üzüldü ve bir daha bu ürünü kullanamayacağını söyledi bana. İlkenize söz verdiğiniz gibi ürününüzün arkasında...

profile
18
3 hafta önce

Cheetos Paket İçerisinden Böcek Çıktı

Cheetos 3 'lu paket aldım ve içerisinde bir böcek çıktı. Yani bu nasıl bir dikkatsizlik nasıl bir özen böyle büyük bir firma bu şekilde olmamalı biraz daha özen biraz daha dikkat olunması gerekiyor şahsen ben artık hiçbir şekilde bu üründen güvenipte alamam.

Cheetos Paket İçerisinden Böcek Çıktı
profile
8
4 hafta önce

Cheetos İçinden Farklı Şeyler Çıkması

Ürünün içinden minik minik kahverengi çok sert bir şeyler çıktı son anda fark ettim elimle ezmeye çalıştım falan ama ezilmedi marketten almıştık çocuğum çok sevdiği için ama artık almam aklımda hep acaba içinde bir şey çıkarmı korkusu var biraz daha dikkat edilmeli paket çöp oldu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .