Cheetos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cheetos Boş Yok Mu

54
Barış
Barış 23 Mart 08:58

Cheetos'tan 14 TL'lik 3 paket aldım boş yok yazıyor ne hiçbir şey yok içinde böyle devam edin aferin gerçekten size yakışıyor böyle işler. Bilmiyorum ne diyeceğimi artık böyle şeyler bizimi buluyor arkadaş lütfen az dikkat ya bu paketlemeler özel gelmiyor mu içine 2 tane kart koyamıyorsunuz.

Cheetos Logo
Cheetos23 Mart 11:11

Benzer Şikayetler

profile
25
3 gün önce

Cheetos İçinden Bir Şey Çıktı

videoplayer-icon

Cheetos Mega paketinden belirsiz bir şey çıktı, zararlı mı zararsız mı bilmiyoruz. Paketin sonuna geldiğimizde fark ettik. Bu nasıl sorumsuzluk ya? Milyonlarca insan yiyor onu. Lütfen gerekeni yapın. Çoluk çocuk yiyor onu.

profile
41
6 gün önce

Cheetos Cipslerinde Sinek/Böcek Var

Aldığımız Cheetos markalı cipsin içinden sinek ya da böcek çıktı. Fark etmesem çocuğum yiyebilirdi. Lütfen ilgilenmenizi istiyorum. Markanıza yakışmayacak bir durum. Çocuklar için hijyenik bir ortamda üretim yapmanız gerekiyor.

profile
51
1 hafta önce

Cheetos İçerisinden Çıkan Belirsiz Şey

Merhaba Cheetos içerisinde ne olduğu belli olmayan böcek benzeri bir şey çıktı. Acil dönüş talep ediyorum. A101 marketten almıştım. 215T kodlu fabrikada üretildiği yazıyor. Konu hakkında acil dönüş bekliyorum. İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalıdır.

Cheetos İçerisinden Çıkan Belirsiz Şey
Cheetos İçerisinden Çıkan Belirsiz Şey
Cheetos İçerisinden Çıkan Belirsiz Şey
profile
89
2 hafta önce

Cheetos Bayat Ürün Aldım

Ürünü bugün aldım. Çocuğum paketi açtı ve içinden bayat bir ürün çıktı. Neden insanlarla dalga geçiyorsunuz? Evet, paketli gıda faydalı bile değil ama insanları yaptığınız reklamlarla aldatıyorsunuz. Sizden ricam telafinizi bekliyorum. Eğer isterseniz, benimle iletişime geçebilirsiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .