Cheetos ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ceyda sonuçtan çok memnun

Cheetos Aldığım 3lü Paketten 1 Paketi Bayat Çıktı

1.082
Ceyda
Ceyda 15 Ocak 2021 15:16
Çözüldü
Ceyda'nın Teşekkür Mesajı
“Çok ilgililerdi. Ürünü alıp değerlendirme yapmak için başka ilden personel gönderdiler.teşekkürler”

Şok marketten almış olduğum 3lü Cheetos paketinden biftek ve soğan aromalı olan paket bayat çıktı. Yenmeyecek durumda. Tarihi geçmemiş bir ürün. Böyle bir markadan asla beklemezdim şaşırttı. Çocuklar için vazgeçilmez bir cips olsa da biz vazgeçmek zorunda kalacağız sanırım.

Cheetos Logo
Cheetos18 Ocak 2021 13:08
Cheetos Logo
Cheetos18 Ocak 2021 13:08
Ceyda
Ceyda09 Ağustos 2021 13:09

Çok ilgililerdi. Ürünü alıp değerlendirme yapmak için başka ilden personel gönderdiler.teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
145
3 hafta önce

Cheetos Kurumsal Müşteri Temsilcisi Tavrı

Fritolay sizin kurumsallık anlayışınız ve çalışma şekliniz bu mu aylık 5 bin liralık cips alıyorum satış temsilcisinin bana yazdığına bakın yazık siparişi getirmesin diyor cevap dahi vermiyor ürün eksik getiriyor 1 hafta para iade etmiyor peşinden koşuyoruz.

profile
14
24 Aralık 2022

Cheetos'un İçinden Kurt Çıktı

videoplayer-icon

Almış olduğum Cheetos içinden kurt çıktı ve hâlâ canlı vaziyette gerçekten inanılmaz, insan sağlığıyla oynamak bu kadar kolay mı, bu kadar bilinen bir markanın cipsinin içinden böyle bir şey çıkması gerçekten akıl almaz, acilen ilgilenilmesini, ne yapılması gerekiyorsa yapılmasını istiyorum.

profile
46
15 Aralık 2022

Cheetos Cipsinden Sinek Çıktı

Cheetos cips paketinden Sinek çıktı firmaya ilettik sözde evden ürünü aldırıp inceleme yapılacaktı hiçbir şekilde iletişime geçmediler insan sağlığını bu denli önemsiz kılmaları çok saçma ne yiyip içiyoruz Allah aşkına ya yazık günah çocuklar yiyor bunları bu kadar mı değersiz

Cheetos Cipsinden Sinek Çıktı
profile
83
12 Aralık 2022

Cheetos Marka Cipsten Sinek Çıktı

11.12.2022 tarihinde getir marketten verdiğim siparişte almış olduğum cheddar peynirli cips paketinin içinde içinden sinek çıktı. Aynı zamanda poşetinde yakışık vaziyette sinek yumurtasında eklediğim fotoğraflarda bulunmaktadır. Güvenilir olduğunu düşündüğümüz bir firmaya ait cipste bunu yaşamak faz...

Cheetos Marka Cipsten Sinek Çıktı
Cheetos Marka Cipsten Sinek Çıktı
Cheetos Marka Cipsten Sinek Çıktı
+3
profile
60
29 Kasım 2022

Cheetos İçinden Saç Çıktı

Cheetos üçlü paket cips içinden saç çıktı bunu çocuklar yiyor bu ne sorumsuzluk.! Kendi saçım sarı bana ait olması imkansız paketi açar açmaz karşılaştım zaten hem kısa bir saç hem de siyah...! Hijyen kurallarına daha çok dikkat edilmesi gerekli.! (Amasya)

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .