28 Nisan 2014

Vodafone Başvurum Olmadan Chatwalk Adı Altında Ücret Aldı!

Vodafone 1 ay içinde oluşturduğum 3 adet şikayet kaydına rağmen faturama iznim ve bilgim olmadan chatwalk adı altında ücret yansıtmıştır. İtirazlara rağmen ücretle ilgili herhangi bir iade ve bilgilendirme yapmamaktadır. Vodafone başlığı altında gelen mesajların nasıl olur da kendi iradesi dışında çalışan sözde sohbet odası altında para kazanma yolu bulmuş bir sisteme topu atmaktadır?


Bu tip bir sistem, operatör ve müşterisinin hattı üzerinden yazılı veya sözlü bir onay almadan üyelik alınmıştır ve bunu ispat edememektedir. Bundan dolayıda nasıl ücret alabilmektedir? Vodafone oluşturduğum şikayet kayıt no'larını sunduğum halde konuya duyarsız davranmaktadır.

Emre 184 Okunma

Cevaplar

 • Emre16 Mayıs 2014

  ilk görüşmemdeki müşteri temsilcinizin uslubundan dolayı sicil no su istediğimi kendisinin ve ondan sonraki müşteri temsilcilerinin bu bilgiyi vermediğini fark ederdiniz. her görüşmemde bir önceki şikayet kaydımda benim söylediklerimin dışında alakasız bir konu açıldığınıda gördüm. şikayet kayıtlarımın noları mevcuttur eğer siz bulamıyorsanız bende var verebilirim. müşteri temsilcilerinin gerçekleri saptırıyorlar yada siz öyle yapmalarını istiyorsunuz yani tamamen üstlerinin talimatlarını uyguluyorlar. yoksa neden görüşme aralarında izin isteyip uzun soluklu beklemeler yapsınlar. müşterinin haklılığını anlayınca insanı duyguları evt haklısınız demek istiyor fakat mantığı kime hizmet ettiğini hatırlatıyor

 • Emre16 Mayıs 2014

  eğer oluşturmuş olduğum şikayet kayıtlarını personelleriniz doğru bir şekilde yazmış olsaydı ve bunlarada itiraz ettiğimde sizlerde görüşme kayıtlarını dinleseydiniz ilk görüşmem

 • Chatwalk.com Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre03 Mayıs 2014

  Bu konuda Herhangi bir geri dönüş ve çözüm Uretilmedi

 • Chatwalk.com Temsilcisi28 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön