05 Aralık 2014

Chatwalk.com Haksız Yere Paramı Aldı!

Bu site üzerinden 2479423 no.lu şikayetim (fazladan 90,40 TL fatura) neticesinde aşağıdaki cevap geldi. “merhaba, kullanıcı 3300 nedeniyle 90,40 TL ücretlendirilmiştir. Kullanıcıya iade yapabilmemiz için banka hesap bilgilerine ya da TL transfer edebileceğimiz numara bilgisine ihtiyacımız vardır. Bu bilgileri bize iletmenizi ya da kullanıcı ile irtibata geçebileceğimiz telefon numarasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.


Bu mailin neticesinde müşteri hizmetleri ile görüştüm. Durumumu anlatan dilekçe, kimlik fotokopisi, ve tel numaramı içeren bir dilekçeyi verdikleri numaraya gönderdim. 2 hafta kadar önce telefon ile tekrar aradım ve 3 gün içinde döneceklerdi. Sonuç (6 ay geçti) sıfır.

Serdar 1.892 Okunma

Cevaplar

  • Chatwalk.com Temsilcisi05 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön