Chatwalk.com Haksız Yere Paramı Aldı!

Serdar E. |

Bu site üzerinden 2479423 no.lu şikayetim (fazladan 90,40 TL fatura) neticesinde aşağıdaki cevap geldi. “merhaba, kullanıcı 3300 nedeniyle 90,40 TL ücretlendirilmiştir. Kullanıcıya iade yapabilmemiz için banka hesap bilgilerine ya da TL transfer edebileceğimiz numara bilgisine ihtiyacımız vardır. Bu bilgileri bize iletmenizi ya da kullanıcı ile irtibata geçebileceğimiz telefon numarasını bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Bu mailin neticesinde müşteri hizmetleri ile görüştüm. Durumumu anlatan dilekçe, kimlik fotokopisi, ve tel numaramı içeren bir dilekçeyi verdikleri numaraya gönderdim. 2 hafta kadar önce telefon ile tekrar aradım ve 3 gün içinde döneceklerdi. Sonuç (6 ay geçti) sıfır.

Etiketler :

Habersiz Üyelik ve Yenileme Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  15:53

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."