Chatsel.com-6670 İstek ve İrade Dışı Ücretli Üyelik!

Koray F. |

Cepten internete girerken gelen kısa mesajla Chatsel.com-6670 video servisine üye olduğumu öğrendim. Gerçekleştirmediğim bir işlem sonucu paralı olarak üye yapıldığım servisin çağrı merkezini aradım, önce üyeliği iptal ettirdim, sonra müşteri hizmetleriyle görüştüm.

İptalin olduğunu ancak 14 TL faturaya yansıtılacağını söyledi. İradem ve isteğim dışında yapılan bu üyelik sonucu ne parası derken bayan üyeliği kabul etmişsiniz dedi. Ancak ben otomatik açılan pencereleri tarayıcıdan kapatmıştım. Zorla fatura edilen/edilecek bu tutar haksız ve hukuksuzdur. BTK'ya şikayet dilekçemi yazdım, yolladım. Yarın da Hakem Heyeti ve Adliyeye gideceğim. Sizle uğraşan çıkmayınca istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray F.
  12 Temmuz
  01:45

  Ben diyorum ki, hiçbir yerde, üye ol, kabul ediyorum gibi bağlantıları tıklamadım, benim üyeliğim bilişim suçu kapsamına giren bir şekilde, iradem dışında yapıldı. Her ne olursa olsun, şu saatten sonra bu, bir izzeti nefis olayıdır. Aldığınız 14 TL'yi, nasıl misliyle geri tahsil edeceğim kanuni olarak, göreceğiz. İbreti alem için yapacağım bunu.

 • 08 Temmuz
  17:02

  Merhaba Koray bey
  Üyelikler internet üzerinden kullanıcı tarafından oluşturulur.İptal olduğunda da, ön ödemeli olduğu için alınan haftalık bedel baki kalır. 7 gün video servisinden yararlanma hakkı devam eder.
  Teşekkür ederiz.