Chatsel.com-6670 Habersiz Abonelik!

Ali T. |

Haziran faturamın yüksel geldiğini görünce hizmet sağlayıcım Avea ile görüştüğümde Chatsel.com-6670 ile üyeliğimden dolayı haftalık 14 TL'lik ödememin olduğunu öğrendim, derhal üyeliğimi iptal ettirdim. Chatsel denilen firma üyeliğin nasıl başladığı hakkında tarafıma bilgi vermesini istiyorum.

Ayrıca hepimizin çocuğu var gayri ihtiyari çocuklar telefonla oynarken girmiş olsalar dahi, üyeliğin onaylanması için sesli teyit almaları iyi olurdu. Küçük yaştaki çocukları nasıl üye yapabiliyorlar bunun hukuki sorumluğu olduğunu bilmeleri hazım. Haklarında şikayetçiyim gerekli yasal işlemin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali T.
  30 Temmuz
  11:40

  Kardeşim bana yazdığım konularla ilgili bilgi verin saçma sapan b, tatmin edici olmayan bilgiler göndermeyin cevap vermiş gibi bu tür yazılar göndermeyin... . Sonuca yönelik bilgiler gönderin... ...

 • 30 Temmuz
  10:37

  Merhaba
  Katma değerli servisler ön ödemeli olduğu için sadece onay yoluyla anlaşmalı olunan web siteleri üzerinden video servisine abonelik başlar. İptal olmadığı müddetçe yenilenir.
  MH:08508406122

 • Ali T.
  29 Temmuz
  17:07

  Eee benim aboneliğimin ne zaman başladığını yazmanız cevap mı sayılıyor. Bu abonelik için ne zaman hangi mesajınıza onay vermişim, kim aramış, benim rızam dışında gerçekleşen bu abonelik için elinizde ne gibi deliller var. Bana bildirin, hem sizler hakkında hem de kullandığım Avea hakkında hukuki işlemleri başlatacağım, rızam dışında başlatılan abonelik ile kimlerle görüşmüşüm bana bildirilmesi, rızam dışında yapılan abonelikten kesilen bu para neden bana iade edilmiyor bildirilmesini rica ederim... .

 • 04 Haziran
  09:44

  Merhaba Ali bey
  Numaranızı sorguladığımda üyeliğiniz 2015-05-11 09:49:11 tarihinden beri aktif görünüyor. Size ulaşan sms bilgileri mevcuttur.
  Üyeliğinizi talebiniz doğrultusunda iptalini sağladık. Size yine ulaşan sms bilgisi vardır.

  Müşteri Hizmetleri İletişim : MH:08508406122
  Müşteri hizmetlerimiz 09:00 - 24:00 arası daima size hizmet verebilmek için açıktır.
  Teşekkür ederiz.