Chatsel.com-6670 Bilgim Dışında Üyelik Yapılmış!

Mahmut A. |

Chatsel' den az önce mesaj geldi sizi üye yaptık diye. Oysa ben üye olmak istemiyorum. Buradan sesleniyorum chatsel e kendim zaten hukukcuyum para iadesi istiyorum yoksa elimden gelen her şeyi yapıp paramı alacagim.

Etiketler :

Habersiz / Hileli Üyelik Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut A.
  21 Temmuz
  22:25

  Siz buna açık açık milleti enayi yerine koyup dolandiriyoruz desenize. Ne yapayim ben sizin video derlemenizi

 • 21 Temmuz
  18:11

  Merhaba

  Anlaşmalı olduğumuz web sitesine vermiş olduğumuz reklamlar doğrultusunda üyelikler onay yolu ile aktif oluyor. Bu reklamda 16 punto büyüklüğünde haftalık 14 TL aylık 56 TL olmak üzere paketin bedeli ve açıklama yazısı bulunur. Bu yazının hemen altında "onaylıyorum" kutucuğu ve "hemen izle" butonundan sonra üyelik sayfasına yönlenerek üyelikler gerçekleşmiş oluyor.
  Bu durumda kabul edilip aktif olan üyelerimize 10 tane ayrı kanaldan oluşan videolarımızı sunuyoruz.Bunların içinde, belgesel, dini programlar, çizgi film, yabancı film, yeşilçam klasikleri, fıtness, fashion tv, sağlık, klasik müzik, hobi kanallarından oluşmaktadır.
  Üyelikleri, chatsel servisi gerçekleştiremiyor. İnternet üzerinden ya da sms yolu ile üyeliğiniz aktif oluyor.
  Kullanıcının abone olduğu sayfada iptal edilen dönem içerisindeki ücretlerinin iadesinin yapılamayacağı ile ilgili açıklama bulunmaktadır. Kullanıcı aboneliğini abone olduğu sayfa içerisindeki şartları kabul ederek oluşturmuştur. Kullanıcı aboneliğini iptal etse dahi kayıt olunan tarihten itibaren 1 hafta boyunca kullanma hakkı vardır.
  Müşteri Hizmetleri İletişim : MH:08508406122
  Müşteri hizmetlerimiz 09:00 - 24:00 arası daima size hizmet verebilmek için açıktır.
  Teşekkür ederiz