Ceva  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Baran'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Ceva Ürün 2 Haftadır Teslim Edilmedi

1.285görüntüleme
Baran
Baran 21 Kasım 2020 22:55

Hepsiburada'dan 6025***78 numaralı sipariş ile Çamaşır makinesi aldım. 11 kasımda 6017****29 numaralı kargo takip numarası Ceva Lojistik tarafından Erzurum'a geldiği görülüyor. Normalde teslimat noktasına 3 saatlik yol var doğubeyazıta gelecekti. 10 gündür arayan yok soran yok gelen yok. Zaten sonrasında buradaki yorumları okuyunca ne kadar kötü bir yer olduğunu anladım. Yoğunluk olduğunu teslim tarihi geldiği gün ben aradığım zaman öğreniyorum, bir hafta sonra kasım sonunda gelir diyor gerçekten şaka gibi. Yoğunluk olacağı zaten belliyse kapasiteni kaynağını arttır yani. Neyse gelince teslim almayacağım 20 günde geri gider herhalde.

Ceva Logo
Ceva23 Kasım 2020 10:51

Değerli müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, CEVA Lojistik

Baran
Baran27 Kasım 2020 15:42

Şikayete otomatik yanıt vermekten başka bir şey yapmadığınız bell maalesef. Bu arada haberiniz vardır ama yine de söyleyeyim, makine halen teslim edilmedi. Zaten kaybettiğinizi düşünüyorum, zaman aşımı falan mı var acaba bize söylemiyorsunuz anlamadım.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler