sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ceva Teslimatı Yapılamayan Ürünüm

Mehmet Mehmet4 hafta önce

21 Ekim 2020 tarihine Trendyol online mağazadan aldığım siparişim hala tarafıma teslim edilmedi. Günlerdir Ceva lojistik firmasında durmakta olup müşteri hizmetlerini aramama rağmen dakikalarca bekletilip herhangi bir muhatap bulamıyorum. Bana gelen mesajda beni arayıp randevu alacakları yazıyor, günlerdir bekliyorum ne arayan var ne başka bir şey. En kısa sürede ürünümün tarafıma teslim edilmesini rica ediyorum. Edilmediği takdirde Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağımı bildiriyorum. Sayın Ceva lojistik mağduriyetimizi gidermenizi arz ediyoruz. Teşekkürler.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Mehmet 3 hafta önce

Ürünüm hala bana ulaşmadı, bırakın ulaşmayı bilgi bile verilmiyor. Arıyorum müşteri hizmetlerini kime açmıyor. Arkadaşlar ürünümü teslim etmeniz için keyfinizi mi bekleyeceğiz, günlerdir oyalıyorsunuz. Nasıl bir firmasınız siz? Ürünümü teslim edin bu size son uyarımdı, daha sonra mahkemede görüşmek istemiyorum sizinle. Bilginize Ceva lojistik çalışanları.

Ceva Logo Ceva 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Şubemize bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, CEVA Lojistik

profile-icon Mehmet 4 hafta önce

Dediğiniz gibi bugün 27.10.2020 yani bana gelen SMS de belirtilen teslimat tarihi. Kargo takibi yapamıyorum ve müşteri hizmetlerinize dahi ulaşamıyorum. Bugün tarafıma ürünüm kesin olarak teslim edilecek mi? Günlerdir bekliyorum evime gelecek ürünü. Bana verdiğiniz tarih bugün son gün aksi takdirde elime ulaşmaz ise Tüketici Hakları'na başvurumu yapacağım. Bana kesin bir cevap verebilir misiniz?

Ceva Logo Ceva 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Sizlere iletilen SMS linkinde takip edileceği üzere teslimat tarihiniz 27.10.2020'dir. Teslimat tarihiniz henüz gelmediğinden irtibat kurtulmamıştır. Saygılarımızla, CEVA Lojistik

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler