14 Şubat 2013 #1630473

Ceva Teslimat Gecikiyor!

Ceva lojistikle uğraşmaktan bıktım artık her teslimatta sorun yaşıyorum. İzmir-Menemen Demirdöküm servisine yapılan teslimatlar en az 2 gün gecikmeli geliyor. Ceva lojistikten Türk Demirdöküm Fab. Aş. 'nin sevkiyat sorumlusuyla görüştüm bir çare bulamıyorlar birisi artık duruma müdahale etsin.


Fabrika'dan parça siparişi veriyoruz İzmir - Bayraklı ceva loj. şubesi parçayı 2 gün bekletiyor ellerine ulaştığı halde ! Bir çalışanın cep numarası haricinde telefonlara cevap verilmiyor. Muhatap bulamıyoruz ! Birileri bir çare bulsun artık !

Burcu 168 Okunma

Cevaplar

  • Ceva Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimiz, İlgili bölge taşra teslimatlarının talep ettiğiniz zamanda gerçekleştirilmesi için bölge müdürlüğümüzce çalışmaları başlamıştır. Gelişmeler ile ilgili haberdar edileceğinizi bildirir, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Ceva Lojistik

  • Burcu15 Şubat 2013

    İstanbul çıkışlı sevkiyatın gecikmesi bizim değil sizin probleminizdir ! Bunu ayarlamasını yapmak sizin göreviniz . Sizin geciktirdiğiniz sevkiyatlar yüzünden kaç müşterimiz madur oldu bu şekilde nereye kadar devam edecek ! ?

  • Ceva Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn. Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ceva Lojistik olarak değerli müşterimizin talebi dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafımızdan yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Ceva Lojistik

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön