Ceva  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erdinc'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ceva Teslim Edilmeyen Ürünün Teslim Edilmiş Gibi Gösterilmesi

1.409görüntüleme
Erdinc
Erdinc 22 Kasım 2020 12:37
ÇözüldüÇözüldü
Erdinc'nin Teşekkür Mesajı
“Şikayetim üzerine Ceva logistik beni aradı ve sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını iletti... Ve sonuçta sorunun üretici firmanın Ceva Logistik e yanlış ürün teslim etmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı... İlgileri için kendilerine teşekkür ediyorum. Sorun üretici firmadan çözüldü gibi.”

Hepsiburada'dan sitesinden 06.11.2020 tarihinde sipariş ettiğim dynamic 1001 marka çalışma istasyonu ( sipariş no : 785 492 032), kargo firması Ceva logistik tarafından teslim edilmediği halde internet sitesinde ''sipariş tamamlanmıştır'' olarak aretlenmiştir. Sitede verilen saatte teslim adresinde olmadığım halde, tarafıma teslim edildiği bilgisi yazılmıştır. Sipariş ettiğim ürün 2 iş günü içerisinde tarafıma teslim edilmezse, savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ceva lojistik yetkililerinin bilgisine.

Ceva Logo
Ceva23 Kasım 2020 11:24

Değerli müşterimiz, Öncelikle sizlere doğru bilgi vermek adına CEVA Lojistik kargo takip numaranızı paylaşabilirseniz memnuniyetle yardımcı olmak isteriz. Saygılarımızla, CEVA Lojistik

Erdinc
Erdinc23 Kasım 2020 11:47

Merhaba. Bende maalesef teslim edilmeyen ürünün kargo numarası yok. Takip edebildiğim tek yer Hepsiburada sitesindeki No. 785 492 032 Bu ürünle ilgili olarak ağırlık kısmı 12. 11.2020 de teslim edildi. Ama ürünün kendisi yani çalışma istasyonunun kendisi teslim edilmedi. Arabanın tekerleklerini bırakıp arabanın kendisi yok... Ayrıca Hepsiburada sitesinde neden teslim edildi yazdınız ve benim teslim aldığımı belirterek. Apartmanımızda kamera sistemi olduğundan böyle bir teslimatın yapılmadığını ispat edebilirim... Sizin Hepsiburada sitesinde belirttiğiniz GİB 20.11.2002 17 :26 da teslim edilmiş görünüyor. O gün ile ilgili kamera kayıtlarında zaten böyle bir teslimat yapılmadığı ortaya çıkar. Hepsiburada sitesine kim teslim edilmiştir yazdıysa yalan beyanda bulunuyor. Ürünümün nerede olduğunu söylerseniz sevinirim. Yoksa yarın akşam savcılığa başvuracağım

Erdinc
Erdinc25 Kasım 2020 13:03

Şikayetim üzerine Ceva logistik beni aradı ve sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını iletti... Ve sonuçta sorunun üretici firmanın Ceva Logistik e yanlış ürün teslim etmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı... İlgileri için kendilerine teşekkür ediyorum. Sorun üretici firmadan çözüldü gibi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler