17 Eylül 2013 #2015443

Ceva Tarafımıza Ulaşmayan Ürün!

29/07/13 tarihinde vermiş olduğumuz siparişimiz (ki ilgili internet sitesi de şikayet edildi ) 16/09/13 tarihi itibariyle tarafımıza ulaştırılmamıştır. İsmi geçen kargo şirketi (Ceva Kargo) görevlisi adrese ilk gelişinde herhangi bir belge, yazı bırakmamıştır. 2.kez geldiklerinde bıraktıkları telefondan taraflarına ulaşamadık, ayrıca internet sitesi yoluyla da ulaşamadık.


Ayrıca siparişimizi elden teslim alabileceğimiz bir adres,şube vs. de bırakılmamıştır. Tarafımıza telefonla ulaştıklarında kendilerine, evde bulunmadığımız için, kargoyu site görevlimize teslim etmelerini rica ettik. Ancak bize 10 dk.içinde telefonla dönün dediler.

Kübra 95 Okunma

Cevaplar

  • Ceva Temsilcisi17 Eylül 2013

    Merhaba, Bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Ürününüz adresinizde 2 defa bulunamadığınız için gönderici firmaya iade edilmiştir. Siparişi yinelemeniz durumunda 0216 6334444 no.lu telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşarak gerekli takibin yapılmasını sağlayabilir, teslimatınızı uygun olduğunuz gün ve saatte teslim alabilirsiniz. Saygılarımızla, Ceva Lojistik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön