11 Ekim 2013

Ceva İstanbul İçine 2 Günde Teslimat!

Anadolu yakasından salı günü kargoya verilen ürün 2 gün geçmesine rağmen hala tarafıma gelmedi. Tıbbi malzeme olduğu için aciliyet söz konusuydu. Hem tedarik ettiğimiz firma hem biz hem de malzemeyi teslim edeceğimiz hastaları zor durumda bıraktınız. Bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz çok merak ediyorum. Şehir dışından 1 günde gelen kargolar İstanbul içine 2 günde teslim ediliyorsa bence bu işi bırakın layıkıyla yapamayacaksanız hiç yapmayın daha iyi.


Tedarikçi firma aramasa kargonun nerede olduğu bile belli değil. 2 gün oldu saat öğlen 13:00 e kadar geleceği söylendi. Eğer gelmezse ben size yapacağımı biliyorum. Şikayet etmeyeceğim yer kalmayacak. Bir daha Ceva mı asla.

Serdar 138 Okunma

Cevaplar

  • Serdar18 Ekim 2013

    ürün geldi fakat siz beni arayıp teyit almadınız. ürün teslim edilmeden önce sikayetim için aradılar sadece. sonrasında aranmadım. yanlış bilgi vermeyin !

  • Ceva Temsilcisi11 Ekim 2013

    Merhaba, Müşterimiz aranmış ve ürünün dün teslim edildiği bilgisi kendisi tarafından teyit edilmiştir. Yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özürlerimizi sunuyoruz. Saygılarımızla, Ceva Lojistik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön