28 Nisan 2014

Ceva Ostim Şubesi Kargoyu Bekletiyor Getirmiyor!

22.04.2014 tarihinde Kayseri'den tarafıma 24 nisan tarihli kargo gelmesi gerekiyordu. Aramalarım sonucunda kargonun Ostim Ceva şubesinden olduğunu öğrendim. 26 nisanda ısrarla aramam sonucunda çünkü telefona bakmıyorlar.

26 nisan en geç saat 5'te elimde olacağı söylendi ama gelmedi tekrar aramamda güvenlik mesainin bittiğini pazartesi aramam gerektiğini söyledi. Yani kısacası Kayseri'den kağnıya verilseydi ürünüm daha erken gelirdi.

Düşünüyorum Ceva kargo işinin ciddiyetinde değil, bunca rakibi varken satıcıma da söyledim benim kargolarımı Ceva'ya verme sende çalışma çünkü mağdur ediliyor müşteri.

Engin 589 Okunma

Cevaplar

  • Ceva Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Merhaba, Şikayet içeriği ile ilgili CEVA Bölge Müdürlüğü sorgulanmış ve açıklama talep edilmiştir. Teslimat noktası CEVA dağıtım planına göre belirli günler gidilen bir nokta, teslimatı yapmak üzere 25 Nisan'da gidilmiş fakat alıcıya ulaşılamadığı için teslim edilememiştir. Problemin müşteriye iletilmesinde gecikme yaşanmıştır ancak sonrasında irtibata geçilmiş olup 28 Nisan'da teslimat tamamlanmıştır. Saygılarımızla, CEVA Lojistik 0216 6334444

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön