14 Mayıs 2013

Ceva Logistics Kimseye Ulaşılamıyor!

Alışveriş firmasından aldığım ürün perşembe günü kargoya verilmiş ancak Ceva firmasında konu hakkında kimseyle muhatap olamadım bu gün pazartesi. İnternetten yazdım bir kişi telefonla aradı 8 ayrı telefon numarası aradım ya açmıyorlar yada ulaşılamıyor. Merkez aynı numarayı arayınca hemen döndüler ancak ora ilgilenmiyormuş kargoyla.

Son olarak bir numaradan aradılar . Merkez aracılığıyla kargom çarşamba bende olacakmış. Yani 7 günde teslim edecekler tabi sözlerinde dururlarsa.

Derviş 135 Okunma

Cevaplar

  • Derviş 23 Mayıs 2013

    firma telefonla arayıp sorun hakkında görüştü. Diğer firmalarda olan mesajla kargo hakkında bilgi verme işlemi olmalı ya da kargo sahibi aranmalı önerimi dikkate alacaklarını söylediler. santrallerinde bulunan o sinir bozucu bayan hakkında nasıl bir işlem yaparlar bilmiyorum. geç te olsa ilgilendiler inkar edilemez ama yine de bu firmanın kendini çoook geliştirmesi gerekir.

  • Ceva Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Derviş Rıza Alkaç, Sistemsel bir sorun nedeni ile tarafınıza bugün geri dönüş yapılabildiği için özür diliyoruz. Yaşamış olduğunuz sıkıntının gecikmeli olarak çözümlendiği, sizi arayan arkadaşımız tarafından tarafımıza aktarılmıştır. Bundan sonraki süreçte benzer sıkıntılar yaşamanız durumunda lütfen 0216 633 42 33'ten destek alınız. Bildiriminiz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Ceva Lojistik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön