Gültepe Çetmen Mobilya'da Alınan Ürünlerim Teslim Edilmedi

Mümin Mümin20 Ekim 20:20

Çetmen Gültepe bayisinden 1 adet salon koltuk takımı 1 adet köşe koltuk takımı 1 adet genç odası takımı satın aldık. İlk olarak ürünler söylenen günde teslim edilmedi. Bayii bize en geç 20 ile 30 gün arasında teslim edeceklerini söylediler. Aradan 37 gün geçmesine rağmen ürünlerimin tamamı teslim edilmedi. Genç odası takımı kırık, eksik, gelen ürün ise doğru ürün teslim edilmedi. Salon takımını dairede mağazadaki sorumlu kişi ile beraber seçtik. Bize gamora koltuk takımının uygun olduğunu söyledi ve onun tavsiyesi üzerine koltuk takımını sipariş verdik. 

Geçtiğimiz hafta sonu koltuklar geldi fakat gelen koltukların bize tek parça olduğunu söylediler ve odanın kapısından geçmedi. Kapıdan sığabilecek (parçalanabilir-sökülebilir) ürünle değiştirmek istedim. Fakat bayii kabul etmedi. İade etmek istedim, mağaza sorumluları kabul ediyor fakat Çetmen genel bölge müdürlüğü benim hatalı olduğumu söyleyip iademi kabul etmedi. İşini bu kadar sorumsuz yapan bir firma daha önce hiç görmedim. 

Söz verdikleri tarihte ürünlerimin hepsi teslim edilmedi. Gelen ürünler eksik ve kırık geldi. İademi kabul etmiyorlar. Sorunum 2 gün içerisinde çözülmez ise mahkemeye başvuracağım.

Cevaplar

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 20 Ekim 20:28

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Tolga 2 hafta önce  

    Biz de 3 aydır ürün teslimi bekliyoruz. Çetmen pişmanlıktır

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler