Fethiye Çetmen Mobilyadan Alınan Ürünlerin Gelmemesi

Bahar Bahar07 Eylül 18:04

Fethiye Çetmen mobilyadan koltuk takımı v yatak odası takımı aldık. Dugun tarihimizi özellikle belirttik. Aldığımız tarihten itibaren 30gun içerisinde mutlaka teslim edileceği söylendi. Biz evlendik balayından döndük 60gun oldu hala ürünler yok. Ürünler olmadığı gibi en çok mağaza personeli ilgisiz sürekli oyalama politikası izliyor bu hafta geliyor diyeli 1 ay oldu telefon ile aradığımızda kontrol edip beş dakika içinde dönüş yapıyoruz diyorlar. Hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor. Yeni evlenecekler cetmene güvenip yola çıkmayın ne oturacak koltuğumuz var ne yatacak yatağınız!

Gelişme :

2 hafta önce

Tamamen fiyasko çok uzun zaman sonra gelen ürünler hatalı geldi. Ve bir kısmı hala gelmedi üç gün önce yatak başlığı gelecek denildi hala yok bugün gelecek bekliyorum. Mesai saati bitti sabahtan beri evde bekliyorum akşamın bir saati mobilya gelecek.

Cevaplar

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 07 Eylül 18:16

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler