09 Eylül
#12575149

Çetmen Mobilya'nın Kalitesiz Hizmeti

Haziran ayında bağlantı yaptığımız Ankara Siteler Çetmen Mobilya firmasından peşin olarak aldığımız alden salon takımı, efla genç odası, marten yemek odası ve TV ünitesi yaklaşık 40 gün sonra teslim edileceği söylendi (kurban bayramı öncesi).


Buraya kadar sorun yok. Dedikleri zamanda getirdiler. Lakin montaj içler acısı, yemek masası çıkmadı, çekmece eksik, bir çok parçada sorun var, sandalye ayakları yanlış renk, koltukların ayakları yanlış renk, koltuklarda çökme var, TV ünitesi kutusu çizik, genç odası masa ayakları çizik vesaire bir sürü sıkıntı.


Bayramdan birkaç hafta sonra masa geldi gelin görün ki vidaları eksik monte edilemedi. Şu gün geleceğiz kuracağız diyorlar bekle ki gelsinler tık yok. İnsan bari gelemeyeceğiz diye haber verir o da yok. Halen bekliyoruz gelecekler. Şu an 9 Eylül ve masa koltuk hepsi öyle duruyor.

Ersan Ersan 597 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Çetmen Mobilya Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

Ziyaretçi Yorumları