Çetmen Mobilya Ürünlerim Fabrikadan Bir Türlü Çıkmıyor!

Sertan Sertan26 Ağustos 16:49

04.08.2020 Uşak Çetmen Mobilya'dan, parasını peşin vermek suretiyle oturma odası, yatak odası ve yemek odası aldım. Mağaza yetkilisi en geç 17.08.2020 günü tüm malzemelerin teslim edileceğini söyledi. Koltuk takımı ilk aşamada geldi ama herhangi bir paket ya da koruma yoktu üzerinde, itiraz ettim 1 hafta sonra değişim yapıldı. Kurulumu nakliyeci yaptı, iki üçlüde yırtık çıktı, mağaza yetkilisi servis talep ettiğini 25.08.2020'de gelip onarım yapacaklarını söyledi. Bugün ayın 26'sı, ne malzemelerim geldi ne de koltuklar için servis. Bugün tekrar aradım mağaza müdürü almış olduğum ama gelmeyen ürünlerin üretim aşamasında gözükmediğini, herhangi bir tarih veremeyeceğini bildirdi. Daha ne kadar bekleyeceğiz ve daha ne kadar paramızla rezil olacağız!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Sertan 27 Ağustos 10:13

Benimle iletişime geçen kimse olmadı. Dün mağazaya gidip yüz yüze görüştüm, gelmeyen ürünlerimin henüz üretim aşamasında görünmediğini, Eylülün 15 inde ya da sonunda üretilip gelebileceğini söyledi o da kesin değil dedi. Benim daha fazla bekleyecek zamanım olmadığı için bir an önce ürünlerinizi gelip evimden almanızı ve paramın iadesini talep ediyorum. Bir an önce çözün benim sorunumu. Hiçbir ürününüzü evimde istemiyorum. Paramla yeterince rezil oldum.

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 26 Ağustos 17:44

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Büşra 17 Eylül 00:15  

    Bana da iki haftaya gelir dediler şimdi korktum. Almaktan vazgeçmeliyim sanırım :/

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler