sta-4-hoverİyi Çözüm

Çetmen Mobilya Ürünler Teslim Edilmedi Ve Kusurlu Ürün Değişimi Yapmıyorlar!

Onur Onur11 Eylül 09:32

6 ay öncesinden satın aldığım ve senetlerini ödemeye başladığım ürünler Temmuz'un son haftası bana teslim edilecek şekilde sipariş edildi. Fakat hiçbir ürün Temmuz'un son haftası teslim edilmedi. 1 ay sonra ürünler teker teker gönderilmeye başlandı.

 Koltuk takımı, masa ve konsol satın almıştık. Kısım kısım gelmeye başlayan ürünler bu sefer de kusurlu gelmeye başladı. (Bu arada ben çalışıyorum ve her ürün geldiğinde izin alıyorum, maaşımdan kesiliyor.) Düğünüm tarihim geldi, fakat bütün evi donatmama rağmen bir tek Çetmen'den aldığım ürünler eksik ve kusurlu gelen ürünleri de değişmiyorlar.

 Ürünleri Pendik/Çetmen mağazasından aldım. Aradığım da sürekli bir umursamazlık var. "Pendik Çetmen Mağaza müdürü F*** bey" bilerek telefonlarıma çıkmıyor, beni yetkisi olmayan birileriyle görüştürerek oyalıyorlar. 

Kusurlu gelen ürünün değiştirilmesini talep ediyorum, benden bana teslim edilmeyen fatura'yı istiyorlar. Sonrasında da fatura olmadığı için değişim yapamıyoruz diyorlar. Kusurlu gelen ürünün fotoğrafını aşağıda bulabilirsiniz.

 İlk girişte sizi hoş beş karşılıyorlar fakat sonrasında hizmetleri sıfır. Ürünlerimin teslim edilememe nedeni, kumaşlarını ayarlayamamalarıymış. 

Yahu bir mobilya firması düşünün ki 4 tane sandalyesine kumaş ayarlamayacak bu siparişi organize edemeyecek yetersizlikle mevcut. Hiçbir şekilde güven vermiyor, Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvuracağım.

 Böyle şirketlerin kesinlikle var olmasını istemiyorum. Türkiye milli sermayesinin marka değerini sürekli zedeleyeceğini düşünüyorum. Bunu bir t. C. Vatandaşı olarak kendime görev addediyorum.

 

full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Onur 14 Eylül 23:48

Sayın Yetkili, Tam da yetkili misiniz bilmiyorum ama, çünkü her aradığım şikayetlerimi dinledikten sonra ben bunu yetkilere ileteceğim diyor ve hala sorunum çözülmedi! Hala bir an önce sorunumun çözülmesi için bekliyorum. Mağazadan da müşteri hizmetlerinden de memnun değilim!

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 14 Eylül 13:26

Sayın Onur T., 14.09.2020 tarihin de 13.26 da sizi aradık ulaşamadık. Müşteri hizmetleri yetkilimiz sizinle en kısa süre içinde irtibata geçecektir. İyi günler dileriz.

Çetmen Mobilya Logo Çetmen Mobilya 11 Eylül 10:07

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 555 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Çetmen Mobilya

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler